تعیین حسابرس مستقل و بارزس قانونی اصلی و علی البدل بانک پارسیان

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده به منظور تعیین حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل بانک پارسیان برای سال مالی ۱۴۰۰، با حضور بیش از ۸۰ درصد سهامداران بانک برگزار شد.

به گزارش مثبت بورس؛ بر اساس مفاد اساسنامه و تایید سهامداران، هیات رئیسه با ترکیب آقایان مهدی صیدی به عنوان رییس جلسه، مهدی امیری و محمدباقر حیدرنیا نمایندگان سهامداران عمده به عنوان ناظرین، محمد ابوالقاسمی به عنوان دبیرجلسه و نماینده سازمان بورس، درجایگاه حضور یافتند و مجمع رسمیت یافت و سهامداران به صورت آنلاین در جریان تصمیمات مجمع قرار گرفتند.
بنابراین گزارش، در مجمع یادشده، از میان مؤسسات حسابرسی مورد تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا، پس از رأی‌گیری، موسسه حسابرسی آزمون پرداز، به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی ایران مشهود به‌ عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی علی‌البدل، از سوی اکثریت سهامداران حاضر انتخاب شدند.
مجمع انتخاب و تکمیل اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره به حد نصاب نرسید.
مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک پارسیان، به‌ منظور انتخاب و تکمیل اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره به دلیل نرسیدن به حد نصاب درصد حضور سهامداران، برگزار نشد که زمان برگزاری مجدد آن متعاقبا به اطلاع کلیه سهامداران خواهد رسید.
شایان ذکر است؛ این مجامع در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی همزمان از طریق لینک live.parsian-bank.ir قابل رویت برای کلیه سهامداران بود.
 
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x