سود سهام عدالت ۲ برابر سال قبل / واریز ۵۰۰ هزارتومان تا پایان آذرماه

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی گفت: سود سهام عدالت سال مالی ۱۴۰۰ بیش از دو برابر سود توزیعی در سال قبل خواهد بود که در دو مرحله به حساب سهامداران سهام عدالت واریز می شود.

 ابراهیم قربانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی در گفت وگو با مثبت بورس با اعلام این خبر افزود: در مرحله نخست مطابق مصوبه شورایعالی بورس ۵۰۰ هزار تومان تا پایان آذر ماه سال جاری به حساب سهامداران عدالت واریز خواهد شد.

وی اظهارداشت: بقیه سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۴۰۰ با توجه به مهلت قانونی که شرکت های سرمایه پذیر دارند تا پایان سال جاری یا حداکثر تا اوائل سال ۱۴۰۲ به حساب سهامداران واریز می شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی گفت: در این مرحله طبق مصوبه شورایعالی بورس ۵۰۰ هزار تومان به حساب تمامی سهامداران سهام عدالت واریز خواهد شد.

وی افزود: برای دریافت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۴۰۰ و همینطور دریافت سودهای آینده سهام عدالت سهامداران باید در سامانه سجام ثبت نام کرده باشند.

قربانی اظهارداشت: سهامداران عدالتی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نیست اما افرادی که تاکنون در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند باید در این سامانه ثبت نام کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه سهام عدالت متوفیان به وراث تعلق می گیرد، یادآورشد: شرکت سپرده گذاری مرکزی و قوه قضائیه در حال بسترسازی برای نقل و انتقال الکترونیکی سهام عدالت متوفیان به وارثان از طریق دفاتر قضایی الکترونیکی هستند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x