“شستا” درجا زد

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود به سود نرسید.

به گزارش مثبت بورس؛ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با سرمایه ثبت شده ۸۰ هزار و میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۹۵ هزار و ۳۸۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۴۴۶ هزار و ۲۴۵ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸۶۲ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال به ۱۹۶ هزار و ۲۴۴ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال رسید. ارزش شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز با کاهش ۱۴۱ هزار و ۶۱۶ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۳۰۴ هزار و ۶۲۹ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال محاسبه شد.

شستا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۱۶۵ میلیارد و ۲۲۳ میلیون ریال به همان مبلغ ریال واگذار کرد و از این بابت سودی کسب نکرد .

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی طی دوره یک ماهه منتهی به فروردین ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۲۷ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال خریداری کرد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x