سنگین ترین صف های خرید و فروش / فشار فروش ۴۰۰میلیارد تومانی خودرویی ها

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۳۰۵میلیارد تومان می‌رسد. «محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فگستر به ۳۷.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش مثبت بورس؛ در ساعت ۹ و ۳۵دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۲۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۷۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۳۰۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «سمگا» و «تپکو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۲۷۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «فگستر»، «وسپهر» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۴۰۰میلیارد تومان (۹۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۳۷۰میلیارد تومان (۲۴درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در پنج نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گسترش صنایع روی ایرانیان (فگستر) به ۳۷.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۵۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۹۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی» با تقاضای ۱۷۰میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۲۵درصد از ۶هزار و ۱۵۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۴۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۲۵۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۶۴۰میلیارد تومان خواهد رسید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x