دستور وزیر اقتصاد جهت پیگیری مشکلات نیروی انسانی

وزیر امور قتصاد و دارایی در بازدید از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی هرمزگان و به بررسی فرآیند های جمع آوری اموال تملیکی و مشکلات این سازمان پرداخت.

به گزارش مثبت بورس؛ در این بازدید مهدی فتحی، مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان به تشریح مرحله به مرحله دریافت، ضبط, انبار و فروش اموال تملیکی در استان پرداخت. وی ضمن اشاره به برخی مشکلات نظیر کمبود نیروی انسانی و ناهماهنگی ، خواستار رفع مشکلات این مجموعه شد.

خاندوزی پس از بازدید و بررسی انبار تملیکی استان هرمزگان گفت: بنا نداشتم در این بازدید صحبتی کنم اما با توجه به آمار و اطلاعاتی که در خصوص عملکرد این سازمان در شش ماهه گذشته به دستمان رسیده است از عملکرد شایسته همکارانم تقدیر کنیم.

وزیر امور اقتصاد و دارایی در ادامه افزود: این تلاش های درخور دست اندرکاران مجموعه بایستی در سطح کلان دیده شود و من از دکتر اجتهادی می خواهم کمک کنند که این زحمات در سطح ملی دیده شود.

وی تصریح کرد: این مجموعه با تمام مشکلات و موانع در یک بازه زمانی کوتاه به همچین عملکرد خوبی دست یافته است. وی در ادامه با تقدیر و تشکر از پرسنل این سازمان در خصوص مشکل نیروی انسانی گفت: وضعیت شغلی بسیاری از نیروی های شرکتی نیازمند رسیدگی است . حتما مورد نیروی انسانی از طریق معاون نیروی توسعه انسانی وزارت اقتصاد پیگیری می شود. هر آنچه لازم باشد و برای بالابردن بهره وری مجموعه از دستمان بر بیایید انجام خواهیم داد.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x