مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا عنوان کرد؛نتیجه‌بخشی اقدامات ساختاری وزارت تعاون در ۶ ماه اول

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری با تبریک به وزارت مردم درخصوص برپایی” نمایشگاه دستاوردهای شش ماهه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی” گفت: دستاوردهای معاونت ها و واحدهای مختلف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه سازمان ها و صندوق های تابعه به خوبی در این نمایشگاه عرضه شده است.

به گزارش مثبت بورس؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در خصوص اقدامات صورت گرفته در صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ های تابعه آن به ویژه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا اظهار داشت: تدوین سیاست ها و اصلاح فرآیندهای مرتبط با حوزه اقتصادی صندوق و شرکت های تابعه یکی از اقداماتی است که به کاهش فساد و افزایش سودآوری شرکت ها انجامیده است.

تاجیک گفت: بودجه محور شدن شرکت ها و رصد آن ها در راستای اجرای برنامه های مصوب از دیگر اقدامات اثر گذار در حوزه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا است که به خصوص در شش ماه اخیر با دقت و وسواس خاصی این موضوعات رصد شد.

وی با اشاره به اقدام و سیاست دیگری که در سودآوری شرکت ها و مدیریت هزینه ها به خصوص در ذیل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا انجام شده و اثرگذار بوده است، گفت: تدوین بودجه ۱۴۰۱ شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در حال انجام است که در کنار تدوین برنامه و استراتژی های این شرکت برای تحقق بودجه سال آینده هستیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا تاکید کرد: تلاش می کنیم با مجموع این اقدامات به افزایش سودآوری شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و به تبع آن حوزه اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری کمک کنیم تا وابستگی این صندوق برای تامین حقوق بازنشستگان عزیز از محل منابع دولت همانطور که در سال ۱۴۰۰ اتفاق افتاد در سال آینده نیز به شکل مطلوب تری ادامه یافته و این وابستگی کاهش یابد.

وی در جریان بازدید از این نمایشگاه که از ۷تا۲۰ اسفندماه جاری برپا خواهد بود، ادامه داد: اگر این نمایشگاه ارزشمند در فضای باز و در محل دردسترس تری برگزار می شد، به طور قطع هم بازدید عمومی بیشتری صورت می گرفت و هم دستاوردهای بیشتری را می شد به عموم عرضه داشت.

وی تصریح کرد: اقداماتی برای تدوین برنامه های زیرساختی و سند راهبردی فعالیت های دولت سیزدهم انجام شده که بخش هایی از آن در همین دوره شش ماهه به ثمر نشسته است.

تاجیک افزود: علاوه بر اقدامات زیرساختی فعالیت هایی نیز در بخش مسئولیت های اجتماعی بنگاه های اقتصادی و دستگاه های تابعه انجام شده که قابل توجه بوده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x